Novinky

Sprchová vanička na míru!

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny a zjistili jste, že zděná nika má nestandardní rozměr? Nezoufejte! Právě tyto a podobné případy řeší v naší nabídce sprchová vanička MITIA.

 

Vanička MITIA se stala velkým hitem!

Ne jen pro svůj design, ale i pro své široké využití.
Standardně se vyrábí v rozměrech od 120x70 do 200x90 cm. Velká výhoda této vaničky je její možnost úpravy. 

Řez lze provádět z kterékoliv strany, důležité je pouze, aby hrana vaničky byla od sifonu alespoň 15 cm. Řezaná strana vaničky není pohledová a je nutné ji touto stranou instalovat ke stěně, případně zapustit do podlahy.

Povrch vaničky je profilovaný v imitaci kamene. Vanička tak splňuje ty nejvyšší nároky jak na bezpečnost, tak i na design.

Součástí vaničky je nerezový kryt, sifon je třeba dokoupit zvlášť. Pro tento typ vaničky doporučujeme speciální (velmi nízký) sifon: PB90EXN MINUS nebo GE90EXN MINUS

Instalace řezaných vaniček se provádí lepením na rovný, čistý a pevný podklad, ideálně silikonem, nebo jiným trvale pružným lepidlem. Vanička by neměla být instalována pod obklad.

Můžete si dokonce vybrat ze tří barev: černé, šedé a bílé.

Sprchová vanička MITIA PMC20090 2000x900 mm, černá profilovaná   Sprchová vanička MITIA PMS12070 1200x700 mm, šedá profilovaná   Sprchová vanička MITIA PMB9090 900x900 mm, bílá profilovaná

 

 

Sprchové zástěny na míru!

Výroba sprchových koutů na míru je možná u řad:

VARIO

ONE                 

LEGRO           

DRAGON       

 

Výroba je možná pouze u čirých a rovných skel (čtverec, obdélník nebo dveře do niky).

šířka: libovolná

výška: do 2 m

 

Objednávky a případné další dotazy je možné zasílat společně s jednoduchým nákresem na servis@gelcocz.eu

 

V řadě VARIO, ONE, LEGRO DRAGON je možnost výroby sprchových koutů na míru.

U řady ONE je možná výroba pevných i pohyblivých dílů v libovolné šířce až do výšky 2100mm.

Řadu LEGRO a DRAGON je možné vyrobit na míru v libovolné šířce pouze ve standardní výšce Legro 1900mm/Dragon 2000mm.

Výroba je možná pouze u rovných variant jako čtverec, obdélník, nebo dveře do niky.

Sklo pouze v čirém provedení.

Objednávky a případné další dotazy je možné zasílat společně s jednoduchým nákresem na servis@gelcocz.eu

Závěsná svítidla Puccini

Představujeme vám závěsná svítidla Puccini, nejnovější přírůstek na našem e-shopu. Tato válcová závěsná LED svítidla v sobě kloubí eleganci a funkčnost. Díky různým délkám a průměrům jsou svítidla Puccini ideálním řešením osvětlení různých prostor, ať už se jedná o domácnost, kancelář, nebo komerční zařízení.

 

 

Tělo svítidla tvoří vysoce kvalitní hliník a saténový polymetylmetakrylátový difuzor. Prvek, který svítidla Puccini odlišuje od ostatních závěsných svítidel, je propracovaná textura na konci válce, která výrobku dodává nádech rafinovanosti a jedinečnosti. Svítidla Puccini zároveň nabízí celou řadu dostupných povrchových úprav, takže si můžete vybrat přesně tu variantu, která se do vašeho interiéru nejvíce hodí.

Ať už chcete vytvořit útulnou atmosféru ve svém obývacím pokoji, nebo dodat nádech sofistikovanosti svým kancelářským prostorám, závěsná svítidla Puccini jsou pro vás ideální volbou. Úsporná technologie LED zajišťuje dlouhotrvající osvětlení a zároveň minimalizuje vaše účty za elektřinu. Navíc se díky svému univerzálnímu designu snadno instalují a udržují, takže se můžete soustředit na věci, které jsou pro vás důležité.


Hledáte-li osvětlení pro svůj interiér, které vaše prostory zútulní a dodá jim hřejivou a příjemnou atmosféru, prohlédněte si naši nabídku zde.

3 položek celkem