Výprodej vzorkovny v Příbrami, slevy až 80%, každý pracovní den od 8:00 do 16:00, nebo na e-shopu v kategorii Výprodej

Sprchová vanička na míru!

Rozhodli jste se pro rekonstrukci koupelny a zjistili jste, že zděná nika má nestandardní rozměr? Nezoufejte! Právě tyto a podobné případy řeší v naší nabídce sprchová vanička MITIA.

 

Vanička MITIA se stala velkým hitem!

Ne jen pro svůj design, ale i pro své široké využití.
Standardně se vyrábí v rozměrech od 120x70 do 200x90 cm. Velká výhoda této vaničky je její možnost úpravy. 

Řez lze provádět z kterékoliv strany, důležité je pouze, aby hrana vaničky byla od sifonu alespoň 15 cm. Řezaná strana vaničky není pohledová a je nutné ji touto stranou instalovat ke stěně, případně zapustit do podlahy.

Povrch vaničky je profilovaný v imitaci kamene. Vanička tak splňuje ty nejvyšší nároky jak na bezpečnost, tak i na design.

Součástí vaničky je nerezový kryt, sifon je třeba dokoupit zvlášť. Pro tento typ vaničky doporučujeme speciální (velmi nízký) sifon: PB90EXN MINUS nebo GE90EXN MINUS

Instalace řezaných vaniček se provádí lepením na rovný, čistý a pevný podklad, ideálně silikonem, nebo jiným trvale pružným lepidlem. Vanička by neměla být instalována pod obklad.

Můžete si dokonce vybrat ze tří barev: černé, šedé a bílé.

Sprchová vanička MITIA PMC20090 2000x900 mm, černá profilovaná   Sprchová vanička MITIA PMS12070 1200x700 mm, šedá profilovaná   Sprchová vanička MITIA PMB9090 900x900 mm, bílá profilovaná