LORO Obdélníkový sprchový kout 700x800 mm, čiré sklo, GN4570-GN3580
Můžeme doručit do:
Skladem (2 ks)
Kód: GN4570-GN3580
Značka: GELCO
Kategorie: Sprchové kouty obdélníkové
Záruka: 3 roky
Tvar: Obdélník
Dekor skla: Čiré
Barva kování: Chrom
Šířka [cm]: 70 cm
Hloubka [cm]: 80 cm
Výška [cm]: 200 cm
Šířka vstupu [mm]: 570 mm
Tloušťka skla [mm]: 6 mm
Řada: Loro
Možnost atypu: Ano
Možnost polepu folií: Ano
Provedení L/P: Ano
Otevírání vně i dovnitř: Ano
Instalace na dlažbu: Ano
Úprava skla: Coated glass
Rozšiřovací profil 20 mm: Ano
Doprava zdarma
po celé ČR zdarma
Doručení do 48h
Doručení do 48h
po celé ČR
Dostupnost náhradních dílů
Dostupnost náhradních dílů
včetně doručení
Snadná montáž všech výrobků
Snadná montáž všech výrobků
+ technická podpora
Popis série
Charakteristika sprchových zástěn série LORO:
  • Čiré bezpečnostní sklo o síle 6 mm
  • Povrchová úprava Coated glass zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění
  • Silikonové těsnění zabraňuje rozstřiku vody
  • Dveře otevírací 700, 800 a 900 mm jsou jednodílné a umožňují maximální šířku vstupu
  • Dveře otevírací 1000 - 1200 mm jsou děleny na část pevnou a část otočnou
  • Dveře skládací 700 - 900 mm umožňují složení ke stěně a úsporu místa v koupelně
  • Dveře je možno instalovat do niky nebo v kombinaci s boční stěnou
  • Čtvercové/obdélníkové zástěny s rohovým vstupem
  • Variabilní provedení L/R
  • Výška 2000 mm