Sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky GELCO přinášejí moderní a elegantní řešení pro sprchové kouty vestavěné mezi dvě stěny. Naše dveře do niky jsou dostupné v různých velikostech a stylech, snadno najdete ten správný do své koupelny. Sprchové dveře lze kombinovat se sprchovými vaničkami z litého mramoru nebo instalovat do sprchového koutu bez vaničky s využitím odtokového kanálku MANUS. Nezapomeňte také na doplňky, jako jsou vzpěry, madla a sedátka, které zvýší komfort a funkčnost koutu.

V nabídce máme různé velikosti dveří do sprchy a vybírat můžete také sprchové zástěny dalších typů – od obdélníkových a čtvercových sprchových koutů přes zástěny do moderních walk-in sprchových koutů až po praktické zástěny k vaně, se kterými získáte vanu se sprchovým koutem 2v1. Rádi pro vás vytvoříme atypický sprchový kout na zakázku, který přesně zapadne do jakéhokoliv prostoru a všechny skleněné zástěny lze doplnit designovou fólií, která se stane zajímavým prvkem vaší koupelny a dodá více soukromí. 

Variant a rozměrů nabízíme opravdu mnoho. Nevíte si s výběrem rady? Rádi vám poradíme na naší prodejně GELCO v Příbrami nebo na e-mailu info@gelcocz.eu.

Nejprodávanější

Cena

719223992
1719223992

Značky

Barva kování

Dekor skla

Rozměr?

Série

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 10
10 položek celkem